Viimased tuhat aastat

Viimased tuhat aastat

Autor: Andris Feldmanis

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla elu tuhande aasta pärast? Andris Feldmanise debüütromaan "Viimased tuhat aastat" viib teid kaugesse tulevikku, kus inimkonna viimased päevad on loetud ja elu on muutunud tundmatuseni.

Raamatu keskmes on Niko, kes elab Berliinis – linnas, kus igapäevaelu on muutunud mugavaks ja ühtlaseks tänu masinatele, mis hoolitsevad inimeste eest nagu hooldekodudes elavate eakate eest. Niko päevad mööduvad mängides, süües ja magades, kuid hingepõhjas tärkab temas soov midagi enamat.

Ühel päeval avastab Niko sajanditevanuse filmi "Terminaator 2", mis äratab temas vastupandamatu vajaduse kogeda midagi ehtsat ja tähendusrikast, nagu need kangelased, kes elasid ammu möödunud aegadel. See avastus viib ta teekonnale, mis on täis uusi kogemusi ja vaimseid väljakutseid, mis panevad tema senise elu proovile.

Kui Niko kohtub Veraga, tundub, et ta on lõpuks leidnud selle, mida on otsinud – tähenduse ja õnne. Kuid see on alles algus, mitte ainult Niko jaoks, vaid kogu inimkonna jaoks.

"Andris Feldmanis on loonud haarava ja sügavalt mõtlemapaneva loo, mis sunnib lugejat küsima, mis on elu tõeline väärtus ja kuidas me defineerime inimlikkust. "Viimased tuhat aastat" on lugu, mis jääb teiega kauaks pärast viimase lehekülje keeramist. Kas olete valmis sukelduma tulevikku, mis võib olla sama painajalik kui see on põnev? Avastage Niko maailm ja leidke vastused, mis võivad teie enda elu valgustada.