Viiruste planeet

Viiruste planeet

Autor: Carl Zimmer

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Meditsiin, anatoomia, inimene
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
6.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas nii väikesed olendid nagu viirused suudavad terve maailma põlvili sundida? Carl Zimmeri teos "Viiruste planeet" toob sinuni põhjaliku ülevaate sellest, kuidas need mikroskoopilised jõud on kujundanud meie ajalugu ja jätkavad seda tulevikus.

Viimase aasta jooksul on viirused olnud kõikjal – uudistes, meie igapäevaelus ja isegi meie nägusid katvates maskides. See raamat avab ukse viiruste peidetud maailma, mis on sama vana kui elu ise. Zimmer, kes on tuntud oma selge ja kaasahaarava kirjutamisstiili poolest, viib sind rännakule, mis algab külmetuse esmamainimisest ja jõuab välja kaasaegse teaduse piirideni.

Sa saad teada, kuidas viirused on mõjutanud elu arengut Maal ja millist rolli nad mängivad tänapäeva haiguste, nagu Ebola ja Zika, levikus. Lisaks heidab autor pilgu sellele, kuidas kliimamuutused võivad viiruste levikut mõjutada, tuues kaasa uusi ja veelgi ohtlikumaid haiguspuhanguid.

Zimmer, kes on New York Timesi kolumnist ja National Geographicu kaasautor, on kirjutanud mitmeid teaduslikke teoseid ja õpetab Yale’i ülikoolis. Tema kirjutised on tuntud nende sügavuse ja täpsuse poolest, mis muudavad keerulised teemad arusaadavaks ja köitvaks.

"Viiruste planeet" on mitte ainult informatiivne, vaid ka kaasahaarav lugemine, mis avab silmad viiruste mõju kohta meie igapäevaelule. See on teos, mis paneb sind imetlema viiruste keerukust ja mõistma nende olulist osa meie maailmas. Kas oled valmis sukelduma viiruste varjatud maailma saladustesse? Carl Zimmeri "Viiruste planeet" on just see raamat, mis avardab sinu arusaamu ja toob esile viiruste tähtsuse meie planeedi ajaloos ja tulevikus.