VIISAKAD LOOMAD. PISIKESE PILGU LOOD

VIISAKAD LOOMAD. PISIKESE PILGU LOOD

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.95€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas otsite midagi, mis köidaks teie pisikese põnni tähelepanu ja arendaks samal ajal tema lugemisoskust? "Viisakad loomad. Pisikese pilgu lood" autorilt Kristi Kingo on just see, mida vajate. See on raamat, mis on loodud spetsiaalselt väikelastele, pakkudes neile rõõmu ja õpetades samas viisakust.

Raamat on täis paeluvaid lehekülgi, millel on liikuvad silmad, mis muudavad lugemiskogemuse interaktiivseks ja meeldejäävaks. Papist lehed on piisavalt tugevad, et taluda uudishimulike väikeste käte katsetusi, ning need on ohutud ja vastupidavad. Kristi Kingo on loonud lõbusad ja riimuvad salmid, mis haaravad teie lapse tähelepanu ja aitavad kaasa tema keelelisele arengule.

"Viisakad loomad. Pisikese pilgu lood" ei ole lihtsalt lõbus lugemismaterjal, vaid ka vahend, mis õpetab lastele viisakust ja head käitumist läbi armastusväärsete loomategelaste. Iga loom esitab enda lugu viisil, mis on lõbus ja õpetlik, jättes noorele lugejale meeldejääva sõnumi.

Kui soovite pakkuda oma lapsele raamatut, mis on hariv ja samas kaasahaarav, siis see teos on ideaalne valik. "Viisakad loomad. Pisikese pilgu lood" on raamat, mis kasvab koos teie lapsega, pakkudes rõõmu ja õpetlikke hetki igal lugemisel. Ärge laske sellel võimalusel libiseda – avastage Kristi Kingo loodud värvikas maailm koos oma lapsega.