Viivuranna Online

Viivuranna Online

Autor: Maniakkide Tänav

Kategooria: Noortele
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse virtuaalreaalsuse maailma, kus iga klikk võib olla elu ja surma küsimus? "Viivuranna Online" on Maniakkide Tänavalt põnev lugu, mis viib teid otse tegevuse keskele.

Martin ja Heleri, kaks noort ja andekat virtuaalreaalsuse kasutajat, on valitud esindama oma kooli Euroopa Liidu haridusfondi ees. Nende ülesandeks on demonstreerida ajaloolist simulatsiooni "Viivuranna Online". Kuid kui nad on valmis oma esitlust alustama, avastavad nad, et neil on võimatu virtuaalsest maailmast välja logida. Tekkinud on salapärane tehniline rike, mis ohustab nende elu.

See pole aga ainus oht, mis neid varitseb. Programmeerija on lisatud simulatsiooni sügavamale tasemele, kus öösiti tärkavad ellu nii kommunistid, kes ihkavad haarata võimu virtuaalse esimese Eesti vabariigi üle, kui ka teised, veelgi ohtlikumad olendid.

Martin ja Heleri peavad leidma viisi, kuidas pääseda simulatsioonist välja läbi tagaukse, enne kui on liiga hilja. Nende võitlus ellujäämise nimel on kiire ja meeleheitlik, sest aeg on otsas – kui nad ei pääse välja kaheksa tunni jooksul, ei pruugi nende aju enam kunagi reaalsusega kohanduda.

"Viivuranna Online" on "Viivuranna gümnaasiumi" sarja teine raamat, mis on sündinud Eesti Noortekirjanduse Ühingu algatusel, et pakkuda noortele lugejatele kaasahaaravamat ja meelelahutuslikumat kirjandust. Maniakkide Tänav, kes on tuntud oma oskusliku ulmekirjanduse poolest, toob lugejateni seiklusjutu, mis on täis põnevust ja adrenaliini.

Kui olete valmis astuma virtuaalmaailma, kus iga otsus loeb ja iga samm võib olla viimane, siis "Viivuranna Online" on just teie jaoks. Avastage, kuidas Martin ja Heleri võitlevad mitte ainult oma elude, vaid ka oma mõistuse eest selles haaravas noorteromaanis.