VILETS VESKI (IV OSA)

VILETS VESKI (IV OSA)

Autor: Lemony Snicket

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2005 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.40€
Hetkel pole saadaval
Apollo
12.95€ / 12.30€
Osta
"Vilets veski" on neljas peatükk Lemony Snicketi paeluvas ja sünge huumoriga vürtsitatud "Kurva Saatuse Laste" sarjas. See jätkub täpselt sealt, kus "Avar Aken" lõppes, viies lugeja Violeti, Klausi ja Sunny Baudelaire'i kõhedavõitu seikluste järgmisse faasi.

Kui kolm õde-venda Näruküla jaamas rongilt maha astuvad, ei oska nad aimatagi, milline saatus neid ees ootab. Peagi leiavad nad end Õnneseene Saeveski nukrast ühiselamust, kus neid ootab ees kurnav töö. Saeveski juht, tuntud vaid kui Härra, lubab lastele kaitset kurja krahv Olafi eest, kuid töötingimused on kõike muud kui õiglased.

Kuid Baudelaire'ide raskused ei piirdu ainult füüsilise tööga. Varsti ilmub välja krahv Olaf, seekord maskeerununa saeveski sekretäriks, ning tema kurjad kavatsused on nutikamad ja ohtlikumad kui kunagi varem. Laste leidlikkus ja vastupidavus pannakse taas proovile, kui nad üritavad Olafi plaane nurjata ja paljastada saeveski varjatud saladusi.

"Vilets veski" on kütkestav lugemine neile, kes armastavad keerulisi mõistatusi ja musta huumorit. Snicketi terav keelekasutus ja oskus lugejat oma sõnade võrku püüda muudavad selle raamatu unustamatuks elamuseks. Kas olete valmis sukelduma Baudelaire'i laste järgmisse peatükki, mis on täis salapära ja ohtlikke pöördeid?