VILIBUSE AIARAAMAT

VILIBUSE AIARAAMAT

Autor: Heili Veetamm

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
8.95€ / 8.50€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas saaksid oma aias midagi kasulikku ja lõbusat ette võtta? "Vilibuse aiaraamat" autorilt Heili Veetammilt on suurepärane teejuht just sinu jaoks, et avastada aiatööde põnevat maailma. Raamatus tutvustatakse sind Vilibuse-nimelise tegelase kaudu aia imedesse – alates taimedest kuni nende viljadeni.

See raamat on palju enamat kui lihtsalt lugemismaterjal; see on tööraamat, mis kutsub sind üles osalema. Sinu ees avanevad põnevad teadmised aias toimuvast ning praktilised tööülesanded, mis panevad proovile su rohenäpu oskused. Üheks selliseks ülesandeks on näiteks oma peenra rajamine. Kujutle rõõmu, kui näed, kuidas sinu enda kätega külvatud seemned idanevad ja kasvavad!

Heili Veetamme loodud raamat on suurepärane ressurss, mis aitab sul mõista aiatööde tähtsust ja ilu. See on ideaalne kaaslane nii algajale kui ka kogenud aednikule, pakkudes teadmisi ja inspiratsiooni, et muuta oma aed viljakamaks ja värvikamaks.

Kasuta võimalust ja astu Vilibuse kõrvale, et koos avastada aiatööde maagiat ja tuua looduse ilu otse oma koju. "Vilibuse aiaraamat" on sinu pilet rohelisemasse ja õnnelikumasse maailma, kus iga päev on võimalus õppida midagi uut ja kasulikku.