Viljapuud ja marjapõõsad

Viljapuud ja marjapõõsad

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
9.90€ / 9.41€
Osta
Kas otsid usaldusväärset teejuhti oma koduaia viljapuude ja marjapõõsaste maailmas? "Viljapuud ja marjapõõsad" on raamat, mis on kirjutatud just sinu jaoks, pakkudes asjatundlikke nõuandeid ja praktilisi juhiseid. See on ideaalne abiline, kui tunned, et aednikutarkused ei ole sinu sõrmeotstes, kuid soovid oma aeda rikastada ja hooldada nagu professionaal.

Raamat on koostatud parimate spetsialistide teadmistel, kes jagavad sinuga oma kogemusi ja teadmisi. Olgu sul värskelt plaanis aia rajamine või oled juba aastaid rohenäpp olnud, alati ilmnevad uued küsimused. Millised sordid valida? Kuidas hoolitseda selle eest, et taimed oleksid terved ja saagikad? "Viljapuud ja marjapõõsad" on sinu isiklik nõuandja, mida saad mugavalt kaasa võtta aianduskeskusesse, et teha teadlikke valikuid uute istikute soetamisel.

Raamatust leiad juhised, kuidas tagada, et sinu aed oleks viljakas ja taimed elujõulised aastaid. See on rohkem kui lihtsalt käsiraamat – see on sinu võimalus õppida ja kasvada koos oma aia viljadega. Pane oma rohelised sõrmed proovile ja muuda oma koduaed tõeliseks viljaparadiisiks "Viljapuud ja marjapõõsad" abiga.