Villaste sokkide aed

Villaste sokkide aed

Autor: Niina Laitinen

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.50€
Osta
Tere, kallis kudumishuviline! Kas oled valmis sukelduma võlumaailma, kus lõng ja vardad loovad midagi enamat kui lihtsalt soojad sokid? "Villaste sokkide aed" on raamat, mis viib sind rännakule läbi aastaaegade – alates kevadise aia esimestest õrnadest tärkamistest kuni sügise südantsoojendava saagikoristuseni.

Autor Niina Laitinen, kelle varasemad tööd on juba paljudele kudujatele tuttavad, pakub selles teoses välja sokimudeleid, mis on inspireeritud loodusest endast. Need mudelid ei ole mitte ainult kaunid vaadata, vaid on ka praktilised ja mugavad kanda. Raamatust leiad juhised, mis on sõnastatud arusaadavalt ja toetavad iga sammu selgete joonistega, et saaksid nautida kudumise protsessi algusest lõpuni.

Iga mudel on loodud mõeldes kudujate erinevatele oskustasemetele – olgu sa algaja või edasijõudnu, leiad endale sobiva väljakutse. Lisaks on paljud mudelid kohandatavad erinevatele suurustele, et igaüks saaks luua ideaalselt istuvad sokid.

"Villaste sokkide aed" ei ole lihtsalt kudumisjuhend, see on austusavaldus loodusele ja selle imelistele vormidele. Raamatust õhkub armastust käsitöö vastu ning see on täis inspiratsiooni, et tuua sinu ellu rohkem loovust ja soojust.

Kui oled valmis oma kudumisoskusi uuele tasemele viima ja looma midagi, mis rõõmustab nii silma kui ka südant, siis "Villaste sokkide aed" on just see, mida vajad. Lase Niina Laitineni loodud mudelitel end viia läbi aastaaegade tantsu ja nautida kudumise kunsti oma parimal kujul.