VINGED BAGID

VINGED BAGID

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2011 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.76€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas Sinu väike avastaja on kunagi unistanud koos autodega kinoseansil käimisest? "Vinged Bagid" on põnev raamat, mis viib lapsed rännakule, kus neljarattalised sõbrad armastavad kiirustada ja kogeda uusi seiklusi. Jah, need säravad sõidukid ei piirdu ainult teedel kihutamisega – nad naudivad ka filmide vaatamist, eriti aga välitingimustes, kus nad saavad täiega ekraani ette sõita.

See raamat ei ole lihtsalt lugu, vaid ka interaktiivne tegevus, kus lapsed saavad kasutada kaasasolevaid korduvkasutatavaid kleepse. Iga õigesti paigutatud kleebis avab ukse uutele teadmistele erinevatest sõidukitest, mis suudavad liikuda nii maapinnal, vees kui ka õhus. See on mänguline viis õppida ja avastada, ning kui miski ei lähe esimesel korral päris nii nagu plaanitud, pole hullu – kleepse saab uuesti kasutada, andes lastele võimaluse oma vigadest õppida ja uuesti proovida.

"Vinged Bagid" on suurepärane valik Sinu lapsele, kes on huvitatud sõidukitest ja nende seiklustest. Kuid pea meeles, et väikeste osade tõttu ei ole raamat sobilik alla kolmeaastastele lastele. See on ettevaatusabinõu, et tagada Sinu lapse turvalisus.

Avasta koos lapsega kiirete rataste maailm ja õppige koos uusi asju "Vinged Bagid" raamatu abil, mis on täis põnevust ja harivat sisu.