Vivian

Vivian

Autor: Leila Tael-Mikešin

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne romantika
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
"Vivian" on Leila Tael-Mikešini kirjutatud südantsoojendav romaan, mis viib lugeja kahe erakordse hinge – Kimi ja Viviani – maailma, kus armastus ja mõistmine kohtuvad. See on lugu, mis hägustab soorollide piire, näidates, et tõeline ühendus ei tunne stereotüüpe.

Kimi ja Viviani lugu on justkui tants yin'i ja yang'i vahel, kus kaks täiesti erinevat inimest leiavad üksteises peegelduse, mis aitab neil toime tulla üksinduse ja mineviku varjudega. Raamat viib sind kaasa unenäolisele rännakule, kus piirid unistuste ja tegelikkuse vahel hajuvad, meenutades, et mõnikord on need kaks maailma palju lähedasemad, kui julgeme tunnistada.

Leila Tael-Mikešini "Vivian" on justkui soe kallistus hingele, mis pakub lohutust ja mõistmist kõigile, kes on kunagi tundnud end eksinuna. See on lugu, mis kinnitab, et igaüks meist vajab teist inimest, kes mõistaks ja toetaks, ning et armastus on see, mis aitab meil ületada elu raskemaid katsumusi.

Kui oled valmis sukelduma Kimi ja Viviani maailma, kus unenäod põimuvad reaalsusega, siis on "Vivian" raamat, mis võib sind inspireerida ja pakkuda lohutust. See on lugu, mis räägib sügavast ühendusest ja armastusest, mis on võimeline muutma elusid.