Vivienne Westwood

Vivienne Westwood

Autor: Vivienne Westwood,Ian Kelly

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Varia
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
34.99€
Osta
Vivienne Westwood on kahtlemata üks moemaailma kõige ikoonilisemaid ja mõjukamaid isikuid. Moedisainer, ühiskonna- ja kliimaaktivist, punkliikumise pioneer, naine, ema ja vanaema – tõeline legend. Oma kuuekümneaastase karjääri jooksul on ta alati suutnud jääda rabavalt originaalseks ja tekitada furoori mitte ainult moemaailmas, vaid ka väljaspool seda. Tema töö on inspireerinud ja mõjutanud miljoneid inimesi üle kogu maailma.

Raamat "Vivienne Westwood", mille autoriteks on Vivienne Westwood ja Ian Kelly, pakub erakordse võimaluse näha seda ikoonilist figuuri tema enda silme läbi. Alates noorusaastate esimestest kollektsioonidest ja kooselust Malcolm McLareniga, „Sex Pistolsi“ seiklustest kuni elu lõpuaastate meeleavaldusteni, suurest edust ja sügavatest madalseisudest moemaailmas, koostööst paljude maailma staaridega ning ausalt ja avameelselt abielust oma endise õpilase Andreas Kronthaleriga, kes on samuti tunnustatud moelooja.

See raamat on kohustuslik lugemine kõigile, kes soovivad mõista Vivienne Westwoodi loomingulist geeniust ja tema mõju nii moemaailmas kui ka laiemalt ühiskonnas. Raamat pakub sügavat ja intiimset pilku naise ellu, kes on alati olnud julge, innovatiivne ja inspireeriv.