VÕIDA MAAILM VÕI PÕGENE MAA PEALT?

VÕIDA MAAILM VÕI PÕGENE MAA PEALT?

Autor: Ian Rossoll,Tony Wastall

Kirjastus: VALJALA RAHU VABAKOGUDUS

Kategooria: Kristlus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Hetkel pole saadaval
Kas tunned, et maailm on täis ebakindlust ja pessimismi tuleviku ees? "Võida maailm või põgene maa pealt?" on teos, mis pakub Sulle uut perspektiivi ja lohutust praeguses segaduses. Autorid Ian Rossoll ja Tony Wastall sukelduvad sügavale evangeelsete kristlike koguduste maailmavaatesse, tuues esile selle juured ja mõju tänapäeva ühiskonnale.

Kui kristlus on kaotanud oma mõjujõu, eriti Lääne maailmas, siis see raamat on justkui valguskiir, mis toob selgust ja annab jõudu. Raamat ei põhine ainult autorite isiklikel usukogemustel, vaid on rikastatud viidetega mitmekülgsetele allikatele, mis kinnitavad selle usaldusväärsust ja sügavust.

Kui Sa otsid julgustust ja tahad leida põhjust optimismiks, siis see raamat võib olla just see, mida vajad. See ei ole lihtsalt teoreetiline arutelu, vaid praktiline juhend, mis aitab Sul mõista, kuidas usk võib olla tugev alus, et seista vastu ühiskonnas levivale meeleheitele ja moraalsele allakäigule.

Timothy Larsen, Wheaton College'i Kristliku Mõttelaadi Professor USA-st, on öelnud, et raamat "käsitleb kõiki asjakohaseid Piibli kirjakohti targal ja läbimõeldud viisil ja näitab, et õige arusaamine Jumala lõpuaja plaanist ei sisenda hirmu, vaid pigem inspireerib usku." Samuti on Kris Vallotton, tuntud Piibliõpetaja Bethel'i Kogudusest Californias, kiitnud autorite tööd, öeldes, et nad "paljastavad teoloogilisi eksitusi, mida on levitatud põlvkondi, andes tulemuseks hirmunud ja löödud usklikud."

Kui Sa soovid oma usus kindlamaks saada ja leida vastuseid, mis aitavad Sul maailmas paremini toime tulla, siis "Võida maailm või põgene maa pealt?" võib olla just see raamat, mida otsid. Avasta, kuidas usk võib muuta Sinu vaadet maailmale ja anda Sulle jõudu, mida vajad, et vastu pidada.