Võida vikatimeest

Võida vikatimeest

Autor: Josh Bazell

Kirjastus: FOOKUS MEEDIA

Kategooria: Krimi ja põnevus
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kujutage ette põnevusromaani, mis ühendab endas doktor House'i teravmeelsuse ja Soprano perekonna põrandaaluse maailma, kõike seda serveeritakse teile Quentin Tarantino meisterliku režii võtmes. "Võida vikatimeest" on Josh Bazelli haarav teos, mis viib teid New Yorgi ühe räpasema haigla südamesse, kus noor arst-intern Peter Brown peab vastu pidama kurnava valvekorra, mille talutavaks muudab vaid võimas stimulant Moxfane.

Teie adrenaliinitase tõuseb märkimisväärselt, kui Peter avastab ühest haiglapalatist ohtliku mafiooso Nicholas LoBrutto, kes on seal operatsiooni ootel. Ent see pole lihtsalt juhuslik kohtumine – LoBrutto tunneb Peteris ära mehe oma minevikust, kellele on tunnistajakaitse programmi raames antud uus identiteet ja kes kunagi töötas palgamõrvarina. Mis saab edasi, on ettearvamatu mäng elu ja surma peale, kus Peteril tuleb võistelda ei kellegi muu kui surma enda, Vikatimehega.

Josh Bazelli "Võida vikatimeest" on justkui metsik sõit ameerika maffia ja meditsiinimaailma ristteel, pakkudes lugejale põnevust ja ootamatuid pöördeid igal leheküljel. Kas olete valmis sukelduma sellesse pöörasesse seiklusse ja avastama, kas Peter suudab oma mineviku varje eest põgeneda? Võtke raamat kätte ja valmistuge unustamatuks lugemiselamuseks, mis paneb teie südame kiiremini põksuma ja mõistuse teravalt tööle.