Võidumees

Võidumees

Autor: Ulf Stark

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.06€
Osta
Kas oled kunagi unistanud superkangelaseks saamisest? "Võidumees", kirjutatud Ulf Starki poolt, viib sind kuueaastase poisi maailma, kus igapäevased piirangud sünnitavad kujutlusvõimele tiivad. Kui Ulf lehitseb läbi oma venna koomiksiraamatud ja avastab, et linna peale ei lasta ning suurem vend ei soovi teda endaga kaasa võtta, sünnib temas otsus muutuda Võidumeheks - kangelaseks, kes on kõiges parim.

Ulf Stark, tuntud oma eelmise teose "Täitsapoiss" poolest, on loonud taas haarava loo, mis on täis ootamatuid pöördeid ja südamlikku huumorit. Tema loodud tegelased on elavad ja meeldejäävad, ning iga peatükk viib lugeja aina sügavamale Võidumehe seiklustesse. Kui alguses tunduvad reeglite rikkumised süütud, paisuvad need peagi suureks segaduseks, millest kõik tegelased õppetunde ammutavad.

Kui oled valmis sukelduma lapsepõlve fantaasiamaailma ja tahad kogeda, kuidas lihtsast igavusest võib sündida suurejooneline seiklus, siis "Võidumees" on just see raamat, mis sind ootab. Ulf Starki oskus luua tähendusrikkaid ja kaasahaaravaid lugusid teeb sellest teosest väärtusliku lisanduse nii noorte kui ka vanemate lugejate raamaturiiulile. Võta hetk, et lasta end kaasa haarata Võidumehe võidukäigust ja avasta, kuidas kujutlusvõime võib muuta igapäevaelu seikluseks.