VÕIDUSÕIDUAUTOD. KLEEBI JA VÄRVI

VÕIDUSÕIDUAUTOD. KLEEBI JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.10€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled kiirete autode fänn ja armastad loomingulist tegevust? "Võidusõiduautod. Kleebi ja värvi" on põnev tegevusvihik, mis on loodud just sinu jaoks! See interaktiivne raamat viib sind läbi erinevate võidusõiduautode maailma, pakkudes sulle võimalust nii värvida kui ka kleepse paigutada.

Iga auto kohta leiad huvitavaid fakte, sealhulgas nende margid ja mudelid, mis aitavad sul tundma õppida erinevaid võidusõiduautosid. Detailirikkad joonistused ootavad sinu kunstnikukätt ja värvilised kleepsud annavad võimaluse luua oma unikaalseid sõidukeid.

See raamat on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja õppida tundma autospordi põnevat maailma. Kuid ole ettevaatlik – raamatus sisalduvad väikesed kleepsud ei sobi alla kolmeaastastele lastele, kuna need võivad põhjustada lämbumisohtu.

Võta aega, et sukelduda võidusõiduautode värvikirevasse maailma ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Võidusõiduautod. Kleebi ja värvi" lehekülgedel. Sinu ees ootab mitmeid tunde lõbusat ja harivat meelelahutust. Kas oled valmis startima? Võta pliiatsid ja kleepsud välja ning alusta oma võidusõidu seiklust juba täna!