Võimsad masinad. Klappidega raamat

Võimsad masinad. Klappidega raamat

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta põnev maailm, kus säravad masinad ja võimsad sõidukid on igapäevased kaaslased! "Võimsad masinad. Klappidega raamat" on kirju teekond läbi erinevate masinate, mis muudavad meie maailma. Uuri lähemalt, milliseid sõidukeid kasutavad politseinikud ja tuletõrjujad oma tähtsas töös, millised masinad on hädavajalikud ehitusplatsidel ning kuidas toimub töö maal, taludes.

See raamat ei ole lihtsalt lugemiselamus, vaid interaktiivne seiklus – tänu klappidele saad piiluda masinate sisemusse ja avastada, kuidas need tõeliselt töötavad. See on suurepärane võimalus oma lapse uudishimu toita ja õppida mänguliselt uusi asju. Raamatu värvikirevad illustratsioonid on loodud selleks, et köita väikeste lugejate tähelepanu ja pakkuda neile rõõmu avastamisest.

Kui Sinu väike avastaja on huvitatud sellest, kuidas maailm töötab ja millised masinad meid igapäevaselt aitavad, siis "Võimsad masinad. Klappidega raamat" on ideaalne valik. Lase oma lapsel sukelduda masinate imelisse maailma ja avastada iga klapi taga peituv saladus. See raamat on kindlasti üks, mis toob sära lapse silmadesse ja teadmisi tema meeltesse.