VOLKSWAGEN. KLEEBI, VAATA JA VÄRVI

VOLKSWAGEN. KLEEBI, VAATA JA VÄRVI

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.10€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Avasta Volkswageni maailm läbi värvide ja kleepsude! "Volkswagen. Kleebi, vaata ja värvi" on põnev tegevusraamat, mis kutsub sind sukelduma legendaarse automargi ajalukku omal käel. See raamat ei ole pelgalt värvimisvihik; see on interaktiivne seiklus, kus sinu kujutlusvõime saab vabalt lennata.

Sinu ees avanevad leheküljed ootavad, et sa täidaksid need elu ja värvidega. Iga pilt on nagu tühi lõuend, kus saad luua oma Volkswageni mudelid just sellistena, nagu ise soovid. Lisaks on sul võimalus kasutada kleepse, et lisada stseenidele veelgi rohkem isikupära ja detailirohkust.

Kuid olgu siinkohal märgitud tähtis ohutusteade: see raamat sisaldab väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla 3-aastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida tuleb alati tõsiselt võtta, seega veendu, et raamat oleks kasutusel vanemate järelvalve all, kui lapsed on väga noored.

"Volkswagen. Kleebi, vaata ja värvi" on suurepärane võimalus arendada peenmotoorikat ja värvitaju, samuti tutvustada noorele põlvkonnale üht maailma tuntumat automarki. Võta hetk, et ühendada lõbus ja õpetlik tegevus, ning anna lastele võimalus õppida läbi mängu.

Kas oled valmis oma Volkswageni seikluseks? Haara pliiatsid ja kleepsud ning alusta teekonda läbi värvide maailma!