Võlumaa. Mõõdupuu

Võlumaa. Mõõdupuu

Autor: Kristi Kingo

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kui põnev võiks olla teie lapse kasvamise jälgimine? Kristi Kingo raamat "Võlumaa. Mõõdupuu" toob teie koju rõõmu ja värve, muutes iga sentimeetri, mille teie laps kasvab, eriliseks hetkeks.

See raamat ei ole lihtsalt jutustus, vaid ka praktiline abimees. "Võlumaa. Mõõdupuu" on loodud selleks, et tuua esile lapse arengu imet ja muuta see nähtavaks ning mõõdetavaks. Värvikirev mõõdupuu, mis raamatuga kaasas käib, pakub võimalust jäädvustada teie lapse kasvamise hetki mängulisel ja kaasahaaraval moel.

Kristi Kingo on loonud midagi enamat kui lihtsalt lasteraamatu – see on teos, mis kasvab koos teie lapsega. Raamatu lehekülgedel avaneb võlumaailm, kus iga mõõdetud sentimeeter on justkui samm edasi fantaasiarikkasse seiklusse. See on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, jälgides tema arengut ja tähistades iga väikest kasvuspurti.

"Võlumaa. Mõõdupuu" on suurepärane kingitus igale lapsevanemale, kes soovib jäädvustada oma lapse kasvu unikaalsel ja loomingulisel viisil. See on raamat, mis ei kaota oma väärtust ka aastate möödudes, sest iga kord, kui te seda sirvite, meenutab see teile armastusega neid hetki, kui teie laps oli veel pisike.

Kas olete valmis avastama, kuidas "Võlumaa. Mõõdupuu" muudab teie lapse kasvamise veelgi erilisemaks? Hankige see värvikas teos ja alustage mõõtmist juba täna!