Võlusulg

Võlusulg

Autor: Sandra Dieckmann

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Muinasjutud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis teeb sind eriliseks? Sandra Dieckmanni südantsoojendavas lasteraamatus "Võlusulg" kohtud sa väikese karupojaga, kes seisab silmitsi just sellise küsimusega. See karupoeg, kellel pole veel isegi nime, tunneb sügaval sisimas, et ta pole päris nagu teised karud. Ta ei pea end ei tugevaks ega julgeks, kuid ometi on temas midagi ainulaadset.

Ühel ööl saabub karupoja juurde tulilind, kes kingib talle maagilise sulge. See sündmus paneb aluse karupoja eneseavastusretkele, et leida vastus küsimusele, kes ta tegelikult on. Kas võlusulg on võti tema tõelise mina avastamiseks või peab ta vastuse leidmiseks pöörduma hoopis iseenda sisemusse?

Sandra Dieckmann, kes on pärit Põhja-Saksamaalt ja nüüdseks Inglismaal elav tunnustatud kunstnik, on loonud "Võlusulega" oma neljanda lasteraamatu. Tema tööd on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu ja tunnustust ning tema loodud maailmad kutsuvad lugejaid kaasa elama tegelaste avastusretkedele. Eesti keeles on raamatu tõlkinud Kadri Rahusaar, kes on andnud uue hingamise Dieckmanni loodud tegelaskujudele.

"Võlusulg" on raamat, mis ei räägi mitte ainult eneseleidmisest, vaid õpetab ka väärtustama seda, mis teeb meist igaühe ainulaadseks. See on lugu, mis puudutab südameid ja inspireerib nii noori kui ka vanu lugejaid oma sisemist häält kuulama. Kas oled valmis avastama, mis teeb sinust sina?