Võluvärviraamat. Piraadid

Võluvärviraamat. Piraadid

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.05€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Kas oled valmis avastama piraatide maailma otse oma värviliste pliiatsite abil? "Võluvärviraamat. Piraadid" on raamat, mis viib sind imelisele seiklusele, kus iga valge lehekülg muutub elavaks piraatidega täidetud stseeniks, kui sa neid värvid. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on maagiline aknake, mis avaneb otse seiklusrohkele mereröövlite maailmale.

Võta oma värvipliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata, kui sa avastad piraatide peidetud aardeid, kardetud mereröövleid ja nende salapäraseid laevu. Iga lehekülg on kui uus peatükk põnevas loos, mida sina ise värvidega jutustad.

Kui oled piraatide lugude ja mereseikluste fänn, siis see raamat on justkui loodud sinu jaoks. Selle autor on loonud midagi enamat kui lihtsalt värvimisraamat – ta on loonud väravapääsu fantaasiamaailma, kus sina oled loo peategelane.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda, et sukelduda piraatide maailma ja avastada, milliseid saladusi peidavad endas need maagilised leheküljed. "Võluvärviraamat. Piraadid" ootab sind, et anda värvid mereröövlite elule ja tuua sinu päeva natuke maagiat. Kas oled valmis heiskama purjed ja asuma teele? Võta oma pliiatsid ja alusta oma värviküllast seiklust juba täna!