Võõrleegioni trikoloori all

Võõrleegioni trikoloori all

Autor: Eduard Mäll

Kirjastus: GRENADER GRUPP

Kategooria: Sõjad ja sõdade ajalugu
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.95€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline võiks olla elu Prantsuse Võõrleegionis? "Võõrleegioni trikoloori all" viib sind ajaloolisele ja isiklikule rännakule läbi Eduard Mälli silmade, kes oli mitte ainult õigusteadlane, vaid ka üks vähestest eestlastest, kes teenis selles legendaarses sõjaväeüksuses aastatel 1933–1935.

Raamat, mis esmakordselt nägi trükivalgust 1938. aastal, on nüüd taasavastatud ja pakub sulle võimalust sukelduda otse Võõrleegioni igapäevaelusse. Eduard Mäll, kes on ka tuntud orientalist Linnart Mälli isa, jutustab haaravalt ja detailirohkelt oma kogemustest, kaasvõitlejatest, Põhja-Aafrika kohalikest inimestest ning piirkonna rikkalikust ajaloost ja kultuurist.

See teos ei ole lihtsalt ajalooline dokument; see on elav tunnistus ja isiklik lugu, mis toob esile inimlikkuse ekstreemsetes olukordades. Kui sind huvitavad ajalugu, seiklused või soovid lihtsalt teada saada, kuidas üks eestlane leidis oma tee Võõrleegioni ridadesse, siis "Võõrleegioni trikoloori all" on just sinu jaoks. Avasta Eduard Mälli ainulaadne perspektiiv ja lase end kaasa haarata sellest ajatust jutustusest.