Võr(G)Utamine

Võr(G)Utamine

Autor: Triin Katariina Tammert

Kirjastus: PILGRIM

Kategooria: Kaasaegne romantika
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas oleks alustada puhtalt lehelt, uues keskkonnas, kus iga tänavanurk ei meenuta minevikku? "Võr(G)Utamine" on Triin Katariina Tammerti sulest pärit teos, mis viib sind sügavale sellise alguse keerdkäikudesse. See on lugu naisest, kes kolib Tallinnast Võrru, et alustada uut elu, kuid avastab peagi, et minevikul on kombeks kummitama jääda.

Raamatus seisab peategelane Ingel silmitsi dilemmadega, mis on tuttavad paljudele: kuidas leida tasakaal armastuse, iseseisvuse ja kompromisside vahel? Kuidas toime tulla eksklusiivse armastusega, mis ei tunne distantsi piire? Ja kõige olulisem – kuidas säilitada oma identiteet suhetes, mis nõuavad pidevat andmist ja võtmist?

Triin Katariina Tammert, kes on tuntud oma varasemate armastusromaanide "Lenda minuga", "Paarismäng" (koostöös Mart Kadastikuga) ja "Inglid & kelmid" poolest, on kirjutanud ka Igor Mangi elulooraamatu ning inspiratsiooniraamatu "Küsi ja Sulle antakse". Lisaks on ta Tartu Ülikooli kirjanduse ja kultuuriteaduste doktorant, mis annab tema kirjutistele sügavama akadeemilise kihi.

"Võr(G)Utamine" ei ole lihtsalt lugu uuest algusest või armastusest – see on aus pilguheit inimlikele suhetele, nende ilule ja keerukusele. Tammerti sõnul oli tema eesmärk luua midagi ilusat Võru linnast, kuid raamatu tegelased võtsid omad suunad, tuues lugejateni ootamatuid pöördeid ja sügavat emotsionaalset resonantsi.

Kui oled valmis sukelduma Ingli elu rõõmudesse ja valudesse, kui oled valmis kaasa mõtlema armastuse mitmekihilisuse üle, siis "Võr(G)Utamine" on just see raamat, mida sa vajad. Avasta, kuidas kaks erinevat armastust võivad eksisteerida paralleelselt, ja kuidas iga valik kujundab meie eluteed.