Võta vabalt, Kutt!

Võta vabalt, Kutt!

Autor: Lily Murray

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.45€ / 7.08€
Osta
Kas oled valmis sukelduma ühte südamlikku ja meelelahutuslikku lugemisseiklusesse? "Võta vabalt, Kutt!" on Lily Murray sulest pärit pildiraamat, mis toob sinuni loo tingimusteta armastusest ja kodusest kaosest, mis võib tabada igaüht meist.

Kujutle koera, kes on oma kodu uhkus ja rõõm, koera, kes on veendunud, et tema on linna kõige õnnelikum neljajalgne sõber. Kutt on see vapper koer, kes valvab oma kodu ja perenaist armastuse ning pühendumusega. Kuid isegi kõige rahulikumad päevad võivad saada ootamatu pöörde.

Kui tädi Mildred saabub külla koos oma papagoi Pandyga, ei oska Kutt aimatagi, milline segadus ja mürgel teda ees ootab. Pandy, kes on tuntud oma ulaka ja ettearvamatu loomu poolest, kutsub ühel päeval, mil perenaine on linnas, koju hulga värvikaid külalisi. Üksteise järel saabuvad eksootilised loomad, tuues endaga kaasa müra ja segadust, mis paneb Kuti proovile.

See lugu on täis kaost ja naeru, kuid samas pakub see ka sügavamat sõnumit: kas Kutt suudab säilitada rahu ja korra enne perenaise tagasitulekut? Kas perenaise armastus Kuti vastu on tõesti tingimusteta?

Lily Murray on loonud värsivormis meistriteose, mis on täis südantsoojendavaid hetki ja õpetab meile, et tõeline armastus ei hinda meid meie vigade, vaid meie südame järgi. "Võta vabalt, Kutt!" pakub nauditavat lugemist nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad lõbusaid lugusid ja armastavad loomi.

Kas Kutt suudab taastada kodurahu ja kas perenaine mõistab teda? Avasta see ise ja saa osa Kuti seiklustest, mis panevad sind naerma ja südant soojendama.