VÕTA VABALT

VÕTA VABALT

Autor: Kevin Pryslak

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Elu on imeline kingitus, kuid tihtipeale võime end leida püüdluste rägastikust, mis ei pruugi meile tegelikult rõõmu pakkuda. Kevin Pryslaki "Võta Vabalt" on justkui värskendav tuuleiil, mis kutsub sind üles elama elu ilma tarbetute kohustuste ja enesele seatud ebareaalsete sihtideta.

Kas oled väsinud pidevast eneseületamisest ja kurnavatest väljakutsetest, mis tunduvad rohkem kohustusena kui naudinguna? "Võta Vabalt" on raamat, mis julgustab sind leidma rõõmu lihtsatest asjadest. Autor ei soovi, et sa õpiksid tangot tantsima või roniksid vulkaani tippu, kui see pole sinu tõeline kirg. Selle asemel pakub ta välja mõtteviisi, mis väärtustab lõõgastust ja isiklikku rahulolu.

Kas poleks mõnus lihtsalt jäätist süüa ja lemmikseriaali vaadata, tundmata süütunnet, et peaksid justkui midagi "suurt" saavutama? Pryslaki teos on omamoodi käsiraamat neile, kes soovivad pääseda ühiskondlikust survest ja elada elu, mis on täis väikeseid, kuid olulisi rõõme.

Kui otsid kingitust sõbrale, kes vajab meeldetuletust, et elu ei pea olema pidev rabelemine, siis "Võta Vabalt" võib olla ideaalne valik. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid võib pakkuda ka sügavamat perspektiivi elule ja sellele, mis tõeliselt loeb.

Nii et heida kõrvale kõik need kurnavad "bucket list'i" eesmärgid ja luba endal nautida hetke. "Võta Vabalt" õpetab sind hindama seda, mis sul juba on, ja leidma õnne igapäevastes naudingutes. Kas poleks aeg lasta end vabaks ja omaks võtta elu lihtsam pool?