VURRULA. VÄRVI JA JOONISTA

VURRULA. VÄRVI JA JOONISTA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Tere, väike kunstnik! Kas oled valmis sukelduma värvide maailma ja andma elu kaunitele piltidele, mis ootavad sinu puudutust? "Vurrula. Värvi ja Joonista" on raamat, mis viib sind koos Disney armastatud tegelastega Berri, Peti ja Sultaniga imelisele loovusreisile.

Kujuta ette, et oled kutsutud ühele erilisele teepeole, kus saad osa võtta lõbusast seelikuparaadist. Jah, just sina saad olla see, kes aitab nendel vahvatel loomakestel valida välja täiusliku seeliku, mis peegeldaks igaühe iseloomu ja stiili. Sinu ees on 24 võluvat pilti, mis ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid oma värvide ja joonistustega.

See raamat on suurepärane võimalus lasta oma fantaasial lennata ja arendada peenmotoorikat, samal ajal nautides aega oma lemmiktegelastega. Ja kui sa arvad, et see on kõik, siis oota, kuni näed üllatust, mis on raamatuga kaasas – see on kingitus, mis teeb su päeva veelgi erilisemaks!

Aga enne kui sa värvipliiatsid kätte võtad, pea meeles, et see raamat sobib suurepäraselt lastele alates kolmandast eluaastast, kuna väiksematele võivad väikesed osad olla ohtlikud.

Võta hetk enda jaoks, ava "Vurrula. Värvi ja Joonista" ning lase oma loovusel lennata. Vahvat värvimist ja joonistamist!