Winesburg, Ohio

Winesburg, Ohio

Autor: Sherwood Anderson

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.47€
Osta
Sherwood Andersoni "Winesburg, Ohio" on sügavalt inimlik lühijuttude kogumik, mis viib sind, kallis lugeja, ajalehereporter George Willardi ja tema väikelinna kaaslaste igapäevaelu südamesse. See teos, mis on inspireeritud Andersoni enda lapsepõlvest Clydes, Ohios, on justkui aknaks väikelinna hingeellu, kus iga tegelane jagab George'iga oma kõige isiklikumaid mõtteid ja tundeid.

Käesolev 22 loost koosnev raamat ei ole lihtsalt jutukogu; see on peegeldus inimhingede igatsustest ja üksindusest, mis on esitatud läbi peenelt joonistatud psühholoogiliste portreede. Andersoni oskuslik kirjapilt ja tema tegelaste sügavus muudavad "Winesburg, Ohio" varaseks modernistlikuks kirjandusteoseks, mis on tänaseni aktuaalne ja kõnekas.

Kui sa tunned huvi inimloomuse keerukuse ja väikelinna elu varjatud kihtide vastu, siis on "Winesburg, Ohio" just see raamat, mis võib pakkuda sulle uusi perspektiive ja sügavamat mõistmist. Andersoni loodud tegelaskujud ja nende lood on ajatud, pakkudes äratundmist ja kaasaelamist igale lugejale.