WINNIE JA WILBUR. NÕID WINNIE UUED SÕBRAD

WINNIE JA WILBUR. NÕID WINNIE UUED SÕBRAD

Autor: Laura Owen

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma maagilisse maailma, kus igapäevane elu saab fantastilise pöörde? "Winnie ja Wilbur. Nõid Winnie uued sõbrad" on raamat, mis viib sind neljale erakordsele seiklusele koos vahva nõia Winnie ja tema kangekaelse kaaslase, kassi Wilburi seltsis. Autor Laura Owen on loonud paeluva loo, mis on täis ootamatusi ja fantaasiarikkaid sündmusi.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb sulle võimalus kohtuda kõige erilisemate tegelastega – alates kaotsi läinud kassist kuni muneva krokodillini. Winnie ja Wilbur ei ole tavalised sõbrad; nende päevad on täidetud seiklustega, mis panevad sind naerma ja imestama, kui nad lahendavad müsteeriume ja avastavad uusi sõpru.

Winnie võlukepi puudutus toob ellu alati midagi erakordset. Kui sa armastad lugusid, kus igapäevane reaalsus põimub fantaasiaga, siis on "Winnie ja Wilbur. Nõid Winnie uued sõbrad" just see, mida otsid. See raamat ei paku mitte ainult põnevust ja meelelahutust, vaid ka näitab, kuidas sõprus ja leidlikkus aitavad ületada kõik takistused.

Avasta nõid Winnie ja kass Wilburi maagiline maailm, kus iga päev võib olla seiklus. Kas oled valmis selleks? Pane oma lugemisprillid valmis ja astu sisse nende kummaliste sõprade lõbusasse maailma!